CO JE V ATELIÉRU PRO PSY NOVÉHO?

Přečti si, kterého psího chlupáčka jsme nedávno přivítali v našem ateliéru a jaké další focení pro Tebe v brzké době chystáme!

V neděli 18. prosince 2022 dorazila na fotografování do našeho Ateliéru pro psy v Brně rodinka spolu se svými báječným psím parťákem plemene zlatého retrívra. Fotografování si užili na celkem čtyřech barevných pozadích, tentokrát bez rekvizit a došlo i na společné fotografie. Moc děkujeme za návštěvu!

V sobotu 3. prosince 2022 dorazila na fotografování do našeho Ateliéru pro psy v Brně rodinka spolu se svými dvěma úžasným psími parťáky. Fotografování si užili na celkem třech barevných pozadích, tentokrát bez rekvizit a došlo i na společné fotografie. Moc děkujeme za návštěvu!

V pátek 2. prosince 2022 dorazila na fotografování do našeho Ateliéru pro psy v Brně panička spolu se svým úžasným psím parťákem. Fotografování si užili na celkem čtyřech barevných pozadích, tentokrát s rekvizitami a došlo i na oblíbené chytací fotografie. Moc děkujeme za návštěvu!

V úterý 29. listopadu 2022 dorazila na fotografování do našeho Ateliéru pro psy v Brně panička a její dcerka spolu se svým úžasným psím parťákem plemene Jack Russell teriér a kočičím parťákem. Fotografování si užili na celkem dvou barevných pozadích, tentokrát bez rekvizit. Moc děkujeme za návštěvu!


CHCEŠ ODHALIT KDO STOJÍ ZA POŘÍZENÍM KRÁSNÝCH FOTOGRAFIÍ PEJSKŮ?

Zjisti, kdo se stará o pohodlí páníčků a pořízení fotografií psích chlupáčků v našem ateliéru a kdo se následně pečlivě věnuje úpravě všech fotografií, aby byly dokonalé do posledního chloupku!

Ateliér pro psy, 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky