CO JE V ATELIÉRU PRO PSY NOVÉHO?

Přečti si, kterého psího chlupáčka jsme nedávno přivítali v našem ateliéru a jaké další focení pro Tebe v brzké době chystáme!

Ve čtvrtek 10. září 2020 k nám ve večerních hodinách zavítal stafordšírský bulteriér se svými dvěma páníčky na fotografování v rámci výhry v soutěži ONLINE TLAPKIÁDA. Zadání bylo zcela jasné, nafotit špičkového psího modela na černém pozadí bez rekvizit. Podařilo se tedy nafotit několik různých portrétů, olizovací fotografii, podání tlapky do ruky...

V pondělí 31. srpna 2020 k nám do ateliéru na dopolední fotografování dorazil krásný psí model plemene malinois. Nejen, že jsme společně vystřídali celkem tři barevná foto pozadí, vínové, hnědé a černé, ale psího modela neminuly ani různé rekvizity na fotografování, jako šátek, mašle a bublifuk. Moc děkujeme za návštěvu a velice příjemné setkání!

V neděli 30. srpna 2020 k nám do ateliéru dorazila vítězka ONLINE TLAPKIÁDY společně se svou úžasnou tříletou bobtailí slečnou! Jelikož panička miluje svou parťačku v kombinaci a oranžovou a černou barvou, rozhodly jsme se vylosovat všechny oranžové rekvizity, které se v ateliéru schovávají a posadit slečnu pejskovou před černé foto pozadí....

V pátek 21. srpna 2020 se nám sešla v ateliéru krásná trojice psích modelů, a to dvě border kolie a jedna jezevčí slečna. Bylo tedy o pořádnou psinu vystaráno. Fotilo se samostatně, společně a především na černém pozadí. Aneb, ať žije elegance, jednoduchost a krása. Děkujeme za krásnou návštěvu!

Ve čtvrtek 20. srpna 2020 k nám během dopoledních hodin dorazil na fotografování nádherný psí model, a to zlatý retrívr. Nádherně zapózoval před vínovým, ale i růžovým pozadím. Nesmělo však chybět ani žluté, hnědé a černé pozadí. Natož rekvizity, a to krásný barevný šáteček od Funky Dog, květiny a také růžky.

Ve středu 29. července 2020 nás v ateliéru navštivila rodinka s krásným černým psím křížencem. Fotil se nejen pejsek, ale přidala se k němu postupně i celá jeho člověčí rodinka. Nouze nebyla ani o různě barevná pozadí, vhod přišlo modré, černé, ale i bílé. Moc děkujeme za návštěvu a těšíme se na případné další setkání!


CHCEŠ ODHALIT KDO STOJÍ ZA POŘÍZENÍM KRÁSNÝCH FOTOGRAFIÍ PEJSKŮ?

Zjisti, kdo se stará o pohodlí páníčků a pořízení fotografií psích chlupáčků v našem ateliéru a kdo se následně pečlivě věnuje úpravě všech fotografií, aby byly dokonalé do posledního chloupku!