CO JE V ATELIÉRU PRO PSY NOVÉHO?

Přečti si, kterého psího chlupáčka jsme nedávno přivítali v našem ateliéru a jaké další focení pro Tebe v brzké době chystáme!

V pondělí 19. října 2020 se setkání s pejsky a jejich páníčky v ateliéru neslo v duchu produktového fotografování. Na první fotografování sice dorazila australská ovčanda Amy, která se nechala nafotit hned na třech barevných pozadích, ale pak následovala psí partička ve složení dvou border kolií, dvou jezevčíků a jedné kříženky, která si...

V sobotu 17. října 2020 bylo v ateliéru opravdu živo. Fotografování odstartovalo přesně v deset hodin dopoledne a poslední psí modelové opouštěli ateliér o páté odpolední. Celkem se v ateliéru ukázalo dvanáct pejsků, mezi kterými byli zástupci malých, ale i velkých psích plemen. Moc všem děkujeme za návštěvu a za důvěru!

Ve středu 30. září 2020 k nám na fotografování do ateliéru dorazilo hned několik psích modelek a modelů. První v pořadí byla dvojice jezevčík a kříženec. Následovala dvojice border kolií. Obe partičky se postupně vystřídaly před foto pozadím a fotilo se také v taškách od NUGO. Následovala trojice jorkšírských teriérů, kterou vystřídala dvojice...

V sobotu 26. září 2020 k nám na fotografování zavítala krásná mlaďoučká kavalírka, která se nechala nafotit na růžovém, modrém, ale i fialovém pozadí, a to i s rekvizitami. Dalšími návštěvníky ateliéru se stala psí slečna plemene Pomeraniana za doprovodu svého štěněcího spolubydlícího plemene border kolie. Jednoduše další krásná pracovní sobota v...

V neděli 20. září 2020 k nám do Ateliéru pro psy zavítali na fotografování dva nádherní boxeři, kterým však předcházel ještě krásný kříženeček. Se všemi třemi se povedlo nafotit spoustu krásných momentek na několika různých pozadích a všichni naprosto báječně zapózovali před naším objektivem. Moc děkujeme za skvělou chlupatou návštěvu!

V pátek 18. září 2020 nás poctil svou návštěvou bernský salašnický pejsek, který byl opravdu naprosto okouzlujícím psím modelem. Při fotografování jsme s ním vystřídali hned několik barevných pozadí a povedlo se spousta nádherných portrétů. Jako by věděl, že je středem pozornosti a tak si svou chvilku slávy po úvodních obavách nakonec řádně užil.


CHCEŠ ODHALIT KDO STOJÍ ZA POŘÍZENÍM KRÁSNÝCH FOTOGRAFIÍ PEJSKŮ?

Zjisti, kdo se stará o pohodlí páníčků a pořízení fotografií psích chlupáčků v našem ateliéru a kdo se následně pečlivě věnuje úpravě všech fotografií, aby byly dokonalé do posledního chloupku!