CO JE V ATELIÉRU PRO PSY NOVÉHO?

Přečti si, kterého psího chlupáčka jsme nedávno přivítali v našem ateliéru a jaké další focení pro Tebe v brzké době chystáme!

V pátek 18. listopadu 2022 dorazila na fotografování do našeho Ateliéru pro psy na Kladně panička spolu se svými třemi úžasnými psími parťáky plemene stafordširského bulteriéra. Fotografování si užili na celkem šesti barevných pozadích a s velkým množstvím rekvizit. Moc děkujeme za návštěvu!

V neděli 06. listopadu 2022 proběhlo v Ateliéru pro psy na Kladně první oficiální testovací fotografování s celkem jednadvaceti pejsky, kteří dorazili postupně se svými páníčky k nám na plac. Fotilo se na všech barevných pozadích. Na černém, bílém, žlutém, zeleném, modrém, fialovém, růžovém, vínovém a hnědém. Nejvíce zábavy jsme si s páníčky užili...


CHCEŠ ODHALIT KDO STOJÍ ZA POŘÍZENÍM KRÁSNÝCH FOTOGRAFIÍ PEJSKŮ?

Zjisti, kdo se stará o pohodlí páníčků a pořízení fotografií psích chlupáčků v našem ateliéru a kdo se následně pečlivě věnuje úpravě všech fotografií, aby byly dokonalé do posledního chloupku!

Ateliér pro psy, 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky