NA KOHO SE MŮŽEŠ V ATELIÉRU PRO PSY TĚŠIT?

Seznam se s týmem našeho ateliéru, který se stará o pohodlí psích chlupáčků a jejich majitelů a plní jim jejich tajná přání o krásných fotografiích.

Martina Burianová
"Fotografování je pro mě nejen mou každodenní náplní, ale zároveň i velkou vášní, ve které mohu naráz skloubit všechny činnosti, které tolik miluji a tím je práce se zvířaty, cestování, objevování nových míst a také seznamování se s novými lidmi. Navíc ráda lidem, jako jsi Ty, plním jejich tajná přání o krásných fotografiích jejich nejbáječnějších čtyřnohých parťáků."

- fotografka a majitelka ateliéru, zajišťuje úpravu fotografií -

Veronika Pavlíková
"Fotografování pro mě bylo původně jen odreagováním od všedního stereotypu. Časem jsem mu naplno propadla, a tak se z pouhého koníčku pomalu stala moje hlavní činnost, díky které mohu dělat to, co mě baví a naplňuje. Je skvělé potkávat nové lidi a jejich úžasné zvířecí kamarády na stále nových a nových místech. Jsem šťastná, že mohu pomáhat lidem uchovávat vzpomínky s jejich chlupatými parťáky prostřednictvím fotografií."

- fotografka, zajišťuje pořízení fotografií -


CO O ATELIÉRU PRO PSY ŘÍKAJÍ MAJITELÉ PEJSKŮ?

Přečti si, jak byli majitelé psích chlupáčků spokojení s návštěvou v našem ateliéru a jak se jim líbila výsledná sada fotografií.


KDO PODPORUJE ATELIÉR PRO PSY?

Moc děkujeme všem partnerům, kteří podali našemu ateliéru pomocnou tlapku a přispěli tak k pohodlí našich návštěvníků, psích chlupáčků.