NA KOHO SE MŮŽEŠ V ATELIÉRU PRO PSY TĚŠIT?

Seznam se s týmem našeho ateliéru, který se stará o pohodlí psích chlupáčků a jejich majitelů a plní jim jejich tajná přání o krásných fotografiích.

Martina Burianová
"Fotografování je pro mě nejen mou každodenní náplní, ale zároveň i velkou vášní, ve které mohu naráz skloubit všechny činnosti, které tolik miluji a tím je práce se zvířaty, cestování, objevování nových míst a také seznamování se s novými lidmi. Navíc ráda lidem, jako jsi Ty, plním jejich tajná přání o krásných fotografiích jejich nejbáječnějších čtyřnohých parťáků."

- fotografka, retušérka a provozovatelka ateliérů -

Veronika Pavlíková
"Fotografování pro mě bylo původně jen odreagováním od všedního stereotypu. Časem jsem mu naplno propadla, a tak se z pouhého koníčku pomalu stala moje hlavní činnost, díky které mohu dělat to, co mě baví a naplňuje. Je skvělé potkávat nové lidi a jejich úžasné zvířecí kamarády na stále nových a nových místech. Jsem šťastná, že mohu pomáhat lidem uchovávat vzpomínky s jejich chlupatými parťáky prostřednictvím fotografií."

- fotografuje v Ateliéru pro psy na Kladně -

Luboš Šlapanský
"Jsem fotograf na volné noze. Moje začátky s fotografováním sahají do roku 2008, kde jsem převážně fotil sportovní akce a reportážní fotografie. Následovalo období fotografování modelů ve studiu. Tato práce mě však neuspokojila tolik jako fotografie v přírodě. Začal jsem také častěji fotit na kinofilmovou zrcadlovku a černobílý film, kde jsem si vyvolával negativy i pozitivy. Zvláštní kouzlo těchto fotografií se mnou zůstalo dodnes. V nedávné době jsem se rozhodl restartovat své portfolio a zaměřit se na fotografie zvířat, a to převážně koní, psů a reportážní fotografie z akcí."

fotografuje v Ateliéru pro psy v Brně -


CO O ATELIÉRU PRO PSY ŘÍKAJÍ MAJITELÉ PEJSKŮ?

Přečti si, jak byli majitelé psích chlupáčků spokojení s návštěvou v našem ateliéru a jak se jim líbila výsledná sada fotografií.


KDO PODPORUJE ATELIÉR PRO PSY?

Moc děkujeme všem partnerům, kteří podali našemu ateliéru pomocnou tlapku a přispěli tak k pohodlí našich modelů, psích chlupáčků.

Ateliér pro psy, 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky